nr 555 5651
Etsningar
2 st, signerade Magaard resp spegelmonogram, lantgård resp torgvy, 32x40 resp 16x13
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 1 december 2008 kl 18:45:44
| Tid |
Kund |
Bud |
1/12 16:20:51